Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Voleybol Okulu - Ataşehir

2021 Temmuz ayında imzalanan işbirliği protokolü ile GD Spor Kulübü’nün, Eczacıbaşı altyapı çalışmalarını genişletmek ve altyapı takımlarına sporcular kazandırmak amacıyla Eczacıbaşı okullarını ve çalışma merkezlerini artırması kararı imza altına alındı.

2021 tarihinde yapılan anlaşma kapsamında Geleceğe Dönüş Spor Kulübü;

 • Ataşehir Kampüsünde yürütülen voleybol okulu çalışmaları dışında, 12-18 yaş aralığında “Eczacıbaşı Gelişim Takımları” adı altında kurulacak takımların altyapı liglerine katılması ile ilgili her türlü sorumluluğu aldı,
 • Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ataşehir Kampüsü voleybol okulları öğrencilerinin ve gelişim takımları sporcularının düzenlenen tüm şenlik, turnuva ve gelişim kamplarına katılım sorumluluğunu üstlendi,
 • Ataşehir Kampüsü’ne yakın bölgelerde ikamet eden ve Eczacıbaşı altyapı performans takımlarına aday olarak seçilen sporcuların altyapı kadrolarına hazırlanması ve yetiştirilmesi sorumluluğunu üstlendi.

  Eczacıbaşı Spor Kulübü voleybol faaliyetleri, kadın voleybolunda dünya derecelerini hedefleyen sportif başarılar elde etmenin yanı sıra, kadına ve kadının değerine odaklanmış, başarılı kadın sporculardan örnek ya da model kadınlar ortaya koymaya çalışan yönüyle insana değer vermektedir.

  Eczacıbaşı Spor Kulübü ve GD Spor Kulübü işbirliği ile özellikle çocuk-genç yaşlarındaki kızlar üzerinde yoğunlaşan altyapı çalışmalarında da öne çıkan değer, altyapılardan A takımlara ya da Milli takımlara sporcu kazandırmanın çok ötesinde kız çocuklarına ya da bir başka deyişle geleceğin annelerine yapılan yatırımdır.

  Bu proje ile sayıları her geçen yıl artması beklenen voleybol okullarında ulaşılacak çocuk yaştaki kız öğrenciler ve gençlik dönemindeki kız sporcular ile aslında gençliğe yatırım yapılmaktadır. Bu çocuklar ve gençler arasından Eczacıbaşı A Takım kadrolarında yer alacak sporcular, Eczacıbaşı voleybol okullarında ve takımlarında görev yapacak antrenör ve yöneticiler çıkacak, ancak proje bununla da kalmayıp, Eczacıbaşı topluluğunun gelecek yıllarındaki profesyonel kadrolarına “Eczacıbaşı kimliği ve kültürü” ile yetişmiş gençler kazandıracaktır.

  Bu projenin öne çıkan değerleri;

  Eczacıbaşı forması ile antrenman yapan her yaştaki çocuk ve genç ile ebeveynlerine “spor kültürü” kazandırmak
  Her zaman insana değer veren yapısı ve her sporcuya kendini özel hissettiren uygulamaları ile bireysel gelişime odaklanmak
  Eczacıbaşı forması giyen tüm sporcular, antrenörler ve yöneticilerin “insan kalitesini” yüksek tutmaktır.

  Başvuru Formu

  Ataşehir - Watergarden AVM B1 Katı


  Eczacıbaşı Geleceğe Smaç - Ataşehir Voleybol Okulu
  Eczacıbaşı Geleceğe Smaç - Ataşehir Voleybol Okulu
  Eczacıbaşı Geleceğe Smaç - Ataşehir Voleybol Okulu
  Eczacıbaşı Geleceğe Smaç - Ataşehir Voleybol Okulu
  Eczacıbaşı Geleceğe Smaç - Ataşehir Voleybol Okulu
  Eczacıbaşı Geleceğe Smaç - Ataşehir Voleybol Okulu

  SPORTS CAFE

  Yeni favori köşeniz

  KULÜP KÜTÜPHANESİ

  Okumak hayallerinizi kanatlandırır.

  REVİR

  Spor Sakatlıklarına Anında Müdahale

  SOYUNMA ODALARI

  Geniş, ferah ve hijyenik

  TÜRKİYE'DE İLK VE TEK WATERGARDEN AVM