Kullanım Şartları

https://gdsporkulubu.com URL adresli web sitesi (Bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır.)

Geleceğe Dönüş Spor Kulübü (“Bundan böyle “FİRMA” olarak anılacaktır)

İşbu Web Sitesine ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer.

Web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okunmalıdır. Siteye İşbu sözleşmede yer alan herhangi bir şartı kabul etmemeniz halinde siteye erişimini sonlandırmanız gerekmektedir. Web sitesine erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde işbu sözleşmede yer alan hükümleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Kişisel Verilerin Korunması Politikası

Ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur.

Hizmet Kapsamı

FİRMA, sunacağı ürün ve hizmetlerin kapsamını ve niteliğini web sitesinde yayınlayacak olup yayınlanmış olan içeriklerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Web Sitesinde yer alan her türlü unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tüm fikri mülkiyet hakları FİRMA’ya aittir. İşbu Web Sitesinin kullanılması, hizmetlerden ve ürünlerden faydalanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir değişiklik yapmaz.

Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesinde yayınlanan tüm metin, görsel vb. dahil olmak üzere web sitesini oluşturan her türlü içeriğin tüm hakları saklıdır. FİRMA’nın yazılı izin olmaksızın site içeriğinin şekilde çoğaltılması, yayınlanması, kopyalanması, sunulması, aktarılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

Kullanıcıların web sitesinde yapmış olduğu tüm işlemlerdeki hukuki ve cezai sorumlulukları bizzat kendilerine aittir. İşbu işlemler sebebiyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı web sitesinin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Web sitesi içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği FİRMA tarafından sağlanmaya özen ve gayret gösterilecektir ancak bu doğruluk ve güncellik taahhüt edilmemiştir.

Web sitesinde sunulan hizmetlerde herhangi bir hata gelişmeyeceği ya da kesinti yaşanmayacağı FİRMA tarafından hiçbir şekilde edilmemektedir.  FİRMA önceden bildirim yapmaksızın Web sitesine erişimi kesintiye uğratabilir, durdurabilir ve gerekli çalışmaları yapabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Web Sitesinin kullanımından herhangi bir zarar doğması halinde FİRMA’nın sorumluluğu yalnızca kast veya ağır ihmal bulunması ile vuku bulacaktır. Bahse konu sorumluluk sınırlamaları bir kişinin sağlığına ilişkin zararlar meydana gelmesi halinde geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan durumlarda ise herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.
 
Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK WATERGARDEN AVM